20171020

BTS: BTS ‘EPILOGUE : Young Forever’ MV

http://www.kpopscene.com/wp-content/uploads/2016/04/Epilogue-Young-Forever-mv.jpg Well,
okay. Přišlo to úplně zničehonic. Surprise motherfucxerz! So confused. So shocked. So insanely insane. So touched... by the lyrics... what almost makes me cry, hehe.
Nebýt toho dne, kdy jsem po dlouhé době opět zašla na youtube, nikdy bych se o jejich new MV nedozvěděla. Především jsem vnímala text, opravdu mě skoro rozplakal. Videoklip jsem viděla víc než jednou (hh jak jinak). Najednou mi z textu a melodie celkově bylo nějak smutně vesele (wat). Byla jsem tak šťastná, že jejich comeback bude co nevidět a tak smutná z textu a taky proto, že sem musela další den do školy.
Umm, nevím, co na to říct. Poprvé mi běžel mráz po zádech a po celém těle jsem dostala husí kůži. Jejich titulní písnička zní tak skvěle a prostě… GEEZUS CHRIST I can't even. Vždycky mě fascinovalo, jak artisti, jako BTS, chodí na tak boží texty písní. No co na to… docházejí mi slova každým řádkem, který píšu. Jsem tak nadšená a děsně šťastná jak nikdy. Kluci pokročili tak daleko, aby to nakonec dotáhli až sem. Co teprve jejich budoucí combacky?! Každým rokem se opravdu zlepšují a každým dnem jsou lepší. Jako hrdá fanynka bych ráda napsala, že jsem na kluky pyšná. Proč to píšu?
Náhodou jsem si vzpomněla na jejich 'Born Singer'. Rozbrečela jsem se jak malá holka, které spadl kopeček zmrzliny na zem. Too much feels... Every. Single. Freakin'. Time. With. Them. I'm sending much love to them even they actually don't know 'bout my existence. BigHit Ent makes me feel somethin'... Y.

loan.

Žádné komentáře:

Okomentovat