20171020

KNK: První dojem

The rookie boyz KNK debutovali pod společností YNB v únoru 29. tohoto roku. Svým prvním mini singlem KNOCK si získali spousty fanoušků, mezi níž patřím i já. Dnes v tomto článku se s vámi chci podělit, jaké byli mé první dojmy ze členů a celkově z celé rookie skupiny.
Narazila jsem na KNK úplnou náhodou. Když jsem si pouštěla jejich MV ke KNOCK, popravdě mě ze začátku moc nezaujalo. Chválila jsem perfektní YouJinův hlas a výšky. Pak přišel refrén. Úplnej black out před očima. Říkala jsem si, jak to, že tahle písnička nemá ani 1M zhlédnutí?! Začala jsem si o nich zjišťovat informace a došlo mi, že teprve debutovali a KNOCK je jejich debutovou písničkou. Jako new fanda jsem je začala stalkovat na sociálních sítích a líbí se mi jejich roztomilý název pro fanoušky, tinkerbell.
Velmi mě zaujal význam jejich názvu kapely. Klepat na dveře k-popu. Jejich debutová písnička KNOCK, fanoušci jako tinkerbell a pak jejich comeback s titulovou písničkou BACK AGAIN. To všechno má mezi sebou spojitost a to je nejspíš i ten důvod, proč tyhle rookies tolik obdivuju. A všichni jsou tak vysocí, bylo by docela zajímavý je vidět mezi NBA hráče (please let this dream came true).
Po tom, co zveřejnili jejich MV k debutové písni, jsem se podívala na jejich practice dance a zamilovala jsem si úplně tu část, jak chodí v kruzích a mávají rukama. Poprvé, co se mi zalíbila něčí geniální choreografie a nebyli to BTS. Všimněte si na gifu HeeJuna (ten, co vypadá jako skřet-košile s kapucí a jde za SeungJunem-bílé tričko), přijde mi strašně vtipný, jak se najednou zvedne.
Tam jsem si taky děsně zamilovala YouJina u části, kde se houpou ze strany na stranu. Když se díval do kamery, vypadal tak nevinně a zmateně. Nic jsem o nich nevěděla a tehdy jsem si myslela, že InSeong je nejmladším členem a HeeJun zas nejstarším, překvapilo mě, že HeeJun je nejmladším členem. V obličeji vypadá tak staře (v dobrém smyslu) a má velmi výrazné oči. Všimli jste si, kdykoli se HeeJun s někým fotí, většinou se dívá mimo kameru? Jako, wtf boi, camera is here.
KNK jsou nejen chrarismatičtí svým vzhledem a svými bombovými choreografiemi, ale i svou výškou. Jsou cca stejně vysocí jako členové VIXX (180cm a výš, HeeJun je nejmenší, proto je tak cute).
Neměla jsem ani ze začátku tušení, že YouJin je vokálem. Podle jeho vzhledu jsem ho tipovala na rappera a na leadera. SeungJun překvapil svými rapperskými skilly, nejvyššího člena jsem zas tipovala, že bude hlavním vokálem, protože má opravdu krásnou pleť a narodil se s krásnou tváří (není divu, že je tváří skupiny). JiHuna jsem tipovala na mrzouta skupiny, protože většinou nevypadal, že by se nějak bavil a jelikož byl leaderem, tak jsem se bála, že bude členy ke všemu nutit a bude ve všem vážný. Naštěstí jsem se mýlila a zjistila, že je jedním z nejhlasitějších členů a má ten nejroztomilejší aegyo vůbec. Mám ráda děti. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na závěr bych to chtěla ukončit jejich písní Remember, kterou strašně ráda poslouchám, jelikož je tak uklidňující a jejich choreografie k písni je tak soft. SeungJunův rap mě dává do relaxu, nezní vůbec drsně a zbožňuju YouJinovi výšky a HeeJunův cute jemný hlas. A celá písnička je tak nádherná, krásně se poslouchá v létě při vysokých teplotách, kdy sedíte v autě s otevřeným oknem a s vystrčenou rukou z okna, jak cítíte ten vítr mezi prsty a sluníčko vám krásně svítí do obličeje. :3
loan.

Žádné komentáře:

Okomentovat