20171020

Music obsession: 20170929

https://media.tenor.com/images/e20f1ac2919f98d42dd2f6984622629a/tenor.gif Po letních prázdninách se tu opět ukazuji i s novou rubrikou, kam budu jednoduše zařazovat články týkající se písní, na kterých momentálně ujíždím. Ujišťuji vás, že se zde nebude vyskytovat pouze korejská hudba… nebo se o to alespoň pokusím.
Na úvod bych asi nejdřív začala klasicky školou, prázdninami a tak. Moje léto nebylo ničím zajímavé a spíš než to jsem se většinu dní nudila, tak jako vždycky. Na konci léta jsem akorát byla v německém obchodním centru, jehož název si nepamatuju, ale v pár obchodech jsem si koupila hned několik pěkných věcí.
Jsem letos ve třeťáku a za takový rok a půl budu maturovat… jsem úplně natěšená. Skoro jsem si říkala, že úmyslně propadnu, abych maturovala o ten rok později. A ti letošní prváci… je jich hrozná hromada a všichni mi lezou na nervy.
Ale nejpodstatnější věc za letošní rok je ten nejlepší dárek, který jsem v životě vůbec dostala -virbl prosím- byl pes. Nakonec jsem se i já stala pejskařem a ten kdo mě sleduje na insta tak už o tom ví. Je to fenečka plemene šiba inu a mám ji doma už nějaký ten pátek. Museli jsme pro ni jet až do Karlových Varů. Osobně nenávidím dlouhý cesty, ale mobil a sluchátka to zachránili. Perfektně jsem se na cestu připravila a stáhla si do mobilu hned několik písní.
ZICO - She's a Baby
Song není žádnou novinkou, ale má tak krásnou relaxační melodii. Takový krásný na poslech pro líný víkendy a videoklip je celkově hrozně aesthetic. Na první poslech se mi to moc nelíbilo, ale zalíbil se mi refrén a už to jelo. ZICO… ten prostě musí být v mobile každýho k-pop fandy.

EXO - Ko Ko Bop
Svým předposledním hitem mě naprosto překvapili. Je to něco jiného než to co nahrávali doposud a zamilovala se do toho už na první poslech. Když mi to zrovna hraje ve sluchátkách, neudržím se a musím si alespoň zaspívat kousek textu anebo se dát trochu do pohybu. Samozřejmě tak, aby to nikdo kolem mě nezaregistroval. Osobně se mi asi víc líbí čínská verze, písnička mi pak přijde o něco exotičtější. ChanYeol s růžovou vatovou barvou je nejlepší, ale Kai s dredy mě upřímně rozesmál.

ToppDogg - Rainy Day
Bylo to nejvíc random kliknutí, jen aby mi něco v pozadí hrálo. Jelikož je mi ToppDogg naprosto cizí, neznám jeho členy a ani songy. Po poslechu Rainy Day jsem si jich pustila celou řadu, ale žádná mě neoslovila tolik jako tahle. Prostě perfektní do deště, nezní vesele ani smutně. Pro mě je zkrátka dokonalá.

The Rose - Sorry
Jedná se o rookie kapelu a tahle je jejich debutovou písní. Thumbnail s DoJunem na mě na YT vykukoval už pár týdnů, nedalo mi to a ze zvědavosti jsem si to musela pustit a byla jsem příjemně překvapená. Okamžitě jsem si ji stáhla a pouštěla na replay. Měla jsem ji i několik týdnů hozenou v menu.

SVT - Don't Wanna Cry
Seventeen jsou prostě srdcovka a tenhle song mě snad nikdy neomrzí. Z Hansola na začátku… no úplně jsem se rozplývala. Ten kdo tvrdil, že neumí zpívat, tak lhal! :D JeongHana jsem s krátkými vlasy skoro nepoznala. Díky té zářící blond vypadá teď jako andílek ještě víc. Což mi připomnělo, že spolužačka mi řekla, že se mu podobám. Byla v šoku, když zjistila, že je to kluk.

BTS Jimin - Serendipity
Tenhle comeback určitě nikomu neunikl a nemusím snad ani zmiňovat jak je JiMinův hlas úžasný a úplně všechno. Přísahám, že krásnějšího muže jsem snad neviděla. Zbožňuju ty jeho kudrnatý vlasy, kdy máte chuť mu je pocuchat, aby byly víc messy, než už jsou a vypadá jako Malý Princ -určitě v tom nejsem sama. Slyšela jsem a viděla jsem videoklip snad milionkrát a stále neomrzelo. A ještě další milion to bude, i přesto že JiMin není mým nejoblíbenějším členem BTS, tak z něj umírám.
loan.

2 komentáře:

  1. OMG! Štěstěna mi jednou přála a já našla tento blog! :D Přesně z těchto songů jsem byla nejvíc mimo, když vyšli :D. Hlavně jako ZICO a Jimin :D.

    OdpovědětVymazat
  2. U mňa teda z tých, čo tu máš vedie Exo a Jimin. Jednoznačne. To môžem počúvať stále. Teda ale ako Jimin je fakt parádny.

    OdpovědětVymazat