20171020

Recenze - Diabolik Lovers (anime)

Název ve znacích: -
Anglický název: Dial Lover, Diabolik Lovers
Žánr: drama, fantasy, romantický, harém
Z roku: 2013
Počet epizod: 12
Příběh: Komori Yui je pozitivně smýšlející dívka, kterou trápí nadpřirozené jevy a vidiny duchů. V druhém ročníku na střední škole se rozhodne přejít na jinou - do večerní školy, a to vše kvůli otcově práci. Povídá se, že mezi místními studenty žijí upíři a Yui je právě ta, co skončí mezi šesti z nich.
(zdroj)

!!POZOR, TATO ČÁST MŮŽE OBSAHOVAT SPOILERY!!
Názor: Komori Yui, nebo-li Bitch-chan, která byla poslána za šesti upírky, aby s nimi bydlela, nechala se od nich kousat a olizovat. Sama se divím, že jí tam neznásilnili. Jsem značně zklamaná a to mnohem víc, než jsem sama čekala. Dokoukala jsem DL za jediný den. Ne proto, že by se mi to líbilo tak moc. Ale proto, abych se k tomu už nemusela vracet. Téměř všechny postavy mě tak neskutečně dráždili a ze všeho nejvíc Yui. Proč?
Protože kdokoli z too much hot upírů jí chtěl 'ochutnat', pokaždé řekla: "Přestaň prosím! Ne!" a nikdy se nijak nebránila. A když už do ní byli zakousnutí, tak jen: "To bolí, prosím, přestaň.".
Cože?
Být na jejím místě, bych kopala kolem sebe a řvala a ona jen klidně: "Ne". Děj je řekla bych naprosto nesmyslnej a prostě make no sense, dunno why I watchin' dis. Skončilo to stejně jako Twilight, stejně jako Upíří Deníky. Z naší malé, rozkošné a drobné Bitch-chan se stala upírka (teda pokud věta: "Mám žízeň" znamená, že je upírkou). V druhý řadě mě neskutečně sral Kanato (ten magor s plyšákem). Vesta na něm visela jako by se fotil na plejboje a prostě… je to psychouš a byl mi nesympatickej od 1. dílu. Laito mě sral s tím jeho neustálým "Bitch-chan", ale v jednu chvíli byl fakt sexy. Subaru byl too much negativní a pak zase ten nejhodnější upírek na světě. Reiji… ne třeba koment. Shuu se mi ze začátku hodně zamlouval, v dalších dílech jsem zjistila, že je to jen jeden z dalších upířích úchyláků, co by rád okusil Bitch-chan. Ayata sem měla ze všech nejradši, ale můj favorit to taky není. On si prostě nemohl zapnout tu zatracenou košili, chodil tam všude rozepnutej, jak kus toho největšího douchebaga.
Chvílemi jsem měla i pocit, že koukám na péčko, když si vzpomenu na ty background melodie… brr. A tohle, že má mít 2. sérii? Jestli tohle někdo fakt hraje, tak to bye af.

Online:
SK titulky: hns
CZ titulky: shirai
AJ titulky: kissanime
AJ dabing: kissanime
OVA:
CZ titulky: shirai
AJ titulky: kissanime

Žádné komentáře:

Okomentovat