20171020

Recenze - Hana-kun to Koisuru Watashi (manga)

Název ve znacích: 花君と恋する私
Alternativní názvy: Miluji Hanu-kun, Hana-kun to koi suru watashi, Hanagimi to koisuru watashi, I love Hana-kun

Autor: KUMAOKA, Fuyu
Kresba: KUMAOKA, Fuyu
Rok vydání: 2011
Stav originálu: vychází
Počet svazků: 11
Typ: Manga
Žánr: komedie, romantický, šódžo, ze života, školní život
Upozornění: Manga se čte zprava doleva.
Příběh: Nanase Sakashita, školní prezidentka, co jeví zájem o školního delikventa, Hana Daiko. Jednou mu z kapsy vypadla krabička, Nanase mu jí šla vrátit, jenže už o ni nestál a řekl jí, ať ji zahodí. Důvodem, proč ji měl, bylo, že ji chtěl darovat někomu, koho má rád. A Nanase Sakashita se ptá: „Kdo je ta osoba?!".

!!POZOR, TATO ČÁST MŮŽE OBSAHOVAT SPOILERY!!
Názor: Jedná se o další jeden z mých rozdělaných překladů. U tohoto díla je zvlášť obtížné editovat stránky, možná proto nenávidím editování a čištění romantických mang kvůli její složitosti, kdež to šónen jsou mnohem jednodušší.
Zamilovala jsem si Hanu s předsedkyní a její neskutečnou náklonost k němu. Láska k Haně k ní přišla úplně náhodou a nečekaně. Hodně se mi spolu líbí, ale taktéž to trochu zasahuje i do reálného života, kdy má děvče tendenci napravovat hajzlíky jako je Hana, i když dost často nevědomky. A zrovna u Hany se to podařilo ve chvíli, kdy to s ním předsedkyně utnula. Jak milé bylo číst, jak se snaží ho od sebe odehnat, ale ve skutečnosti o jeho pozornost tolik stála.
Jejich seznámení mi nepřišlo nijak rychlé, ani jejich vztah. Všechno v manze běželo tak jak mělo a to je na tom to hezký.

CZ: LT

Žádné komentáře:

Okomentovat