20171020

Recenze - K-ON! (anime)

Název ve znacích: けいおん!
Anglický název: K-ON!

Žánr: hudební, komedie, seinen
Z roku: 2009
Počet episod: 12
Příběh: Hirasawa Yui nastoupila na střední a její jedinou starostí je, do kterého ze školních klubů, by se měla připojit. V téže chvíli Tainaka Ritsu hrající na bubny a její přítelkyně z dětství Akiyama Mio hrající na baskytaru hledají další dva členy do svého hudebního klubu, jinak bude klub rozpuštěn… (zdroj)

!!POZOR, TATO ČÁST MŮŽE OBSAHOVAT SPOILERY!!
Názor: Během každého dílu jsem se vždycky tolik nasmála a viděla jsem to už tolikrát, že si pamatuju téměř každý díl. Mám ráda anime zaměřené na hudbu a přátelství. Všech pět spolu krásně vychází, ovšem je někdy doba, kdy se jedna s druhou nedohodnou. Místy mě to trochu rozhodilo a rozesmutnilo, protože jsem věděla, že nemůžu být na jejich místě.
Viděla jsem kousek sebe v každé hlavní postavě. Díky téhle sérii jsem začla mnohem víc a líp vnímat hudbu a víc se jí věnovat.
K-ON! je anime, u kterého je krásné si sednout během léta či v zimě a u toho popíjet hřejivý čaj v rukavicích. Je to hodně pohodové a oddechové anime, když jste třeba unavený nebo tak. Určitě se k němu ještě časem vrátím.

Online: CZ titulky: shirai
AJ titulky: kissanime
AJ dabing: kissanime
Speciály: AJ titulky: kissanime

Žádné komentáře:

Okomentovat