20171020

Recenze - Mirai Nikki (anime)

Mirai Nikki TV screenshotNázev ve znacích: 未来日記
Anglický název: The Future Diary
Žánr: drama, psychologické, thriller, sci-fi, shounen, akční, horor, nadpřirozeno, mysteriózní
Z roku: 2011
Počet epizod: 26
Příběh: Jedinou náplní života Amana Yukitera bylo psát si deník do svého mobilního telefonu a povídat si se svými imaginárními kamarády v imaginárním světě. Kamarád; Bůh imaginárního světa - Deus Ex Machina, vymyslel novou hru, která Yukitera nenechá stranou ani v reálném světě. Nejprve se mu v mobilu začnou objevovat zápisky jeho vlastní budoucnosti, čehož vykutáleně využívá a hned poté se dozvídá, že není sám.

!!POZOR, TATO ČÁST MŮŽE OBSAHOVAT SPOILERY!!
Názor: Myslím, že Yuno není děsivá tím, jak se chová. Ale její oči jsou děsivé. Mít takovou přítelkyni, která by mě pak chtěla zabít, se radši zabiju sama. Vědět, že máte stalkera není taky zrovna nic moc. MN má hodně nápaditý děj. Všichni si tuhle sérii tolik vychvalovali, a z dobrého důvodu.
Děsně mě mrzela Nishijimova smrt, jelikož patřil mezi mý oblíbence. Rozhodilo mě, když Ai znásilnili a děsně mě to naštvalo, protože to není žádná sranda. Nejraději ale ze všech jsem měla Minene. Přišla mi neskutečně silná a boží, i když se mi na začátku nelíbila, protože se objevila jako záporná postava.
Taky mě štvalo chování hlavní postavy. Byl z toho tak vedle, až mě to rozčilovalo, jaká je to bačkora. I když na jeho místě bych na tom byla nejspíš hůř. Překvapilo mě, že Yuno fakt miloval, že se z něj na konec stala taková troska, až mi ho bylo líto.

Online:
CZ titulky: shirai, hns, kazekage
AJ titulky: kissanime
AJ dabing: kissanime
OVA:
CZ titulky: shirai(1), shirai(2)
AJ titulky: kissanime(1), kissanime(2)

Žádné komentáře:

Okomentovat